Strona główna
Podsumowanie nauki
Podsumowanie nauki w roku szk. 2025/26
Wakacje już za chwilę, nareszcie!
Podsumujmy ciężką pracę w tym roku szkolnym.
KLASYFIKACJA
Do szkoły uczęszczało 278 uczniów.
Średnia szkoły: 4,5
Średnia frekwencja: 89,9%
Uczeń z najwyższą średnią: Dominika Księżarczyk (8a) – 5,77
Klasa z najwyższą średnią: 6a – 4,80
Najważniejsze wyróżnienia w roku szk. 2025/26
NAGRODA IM. KAPITANA LUDWIKA MOŁATY
Z ogromną radością informujemy, że tegoroczną laureatką Nagrody im. kpt. Ludwika Mołaty została Milena Juras.
Patron nagrody, kapitan Ludwik Mołata, był absolwentem naszej szkoły, bohaterem II wojny światowej, pilotem Polskich Sił Powietrznych w Wielkiej Brytanii i żołnierzem Dywizjonu 305, odznaczonym m.in. Orderem Virtuti Militari. Swoją odwagą, wytrwałością i służbą Ojczyźnie pozostawił wzór godny naśladowania dla kolejnych pokoleń.
Zakończenie roku szkolnego
Podczas zakończenia roku szkolnego 2025/26 nie brakowało podniosłych, wzruszających i radosnych momentów. Nastąpiło uroczyste ślubowanie absolwentów i przekazanie sztandaru. Najlepsi uczniowie zostali wyróżnieni i nagrodzeni. Z łezką w oku pożegnaliśmy ósmoklasistów, którzy po wakacjach zaczną nowe życie szkolne.
Podsumowanie pracy
25 czerwca podczas uroczystego apelu zostały wręczone dyplomy i nagrody m.in. za wysoką frekwencję, osiągnięcia, udział w konkursach, pracę w wolontariacie, Samorządzie Uczniowskim, Poczcie Sztandardowym, wysokie czytelnictwo. Ogłoszono wyniki plebiscytu przeprowadzonego wśród uczniów - tytuł Najsympatyczniejszego Nauczyciela w roku szkolnym 2025/2026 otrzymała Pani Orysia Gąsior. Gratulujemy!
Nasze media społecznościowe
Galeria zdjęć
- brak danych
Kalendarz
- brak danych
